Mutfak Ekipmanları Nedir?

Cafe, restaurant gibi işletmelerde mutfaklarında kullandıkları ekipmanlar oldukça önemlidir. Tavalardan tutun, maşalara, olmazsa olmaz mutfak baharatlık takımlarından, yiyecekleri muhafaza edeceğiniz saklama kaplarına bir çok mutfak ekipmanları mutfabrika.com’da sizleri bekliyor. Bu tarz ekipmanlara ise mutfak ekipmanları denmektedir.

Mutfak Ekipmanları Modelleri

Bir çok mutfak ekipmanı modeli ve çeşitleri bulunmaktadır. Mutfak baharatlıklarından, birbirinden şık kek kalıplarına, kesme tahtalarından, çırpma tellerine, kevgirlerden, endüstriyel tava ve tepsilere binlerce mutfak ekipmanı bulunmaktadır. Mutfabrika; Öztiryakiler, Almetal, Kiser, Altınbaşak, Zicco, Peugeot gibi yüzlerce ünlü markanın mutfak ekipmanlarını tek bir yerde sizlere sunmaktadır. Yüzlerce model ve çeşit arasından istediğiniz ekipmanı seçip, güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Mutfak Ekipmanları Fiyatları

Mutfak ekipmanları fiyatı? Ya da mutfak ekipmanları nerede satılır fiyatı nedir? Diye arayanlardansanız doğru yerdesiniz. Binlerce ürün en uygun fiyata mutfabrika.com’da. Seçili ürünlerde ücretsiz kargo avantajı sizleri bekliyor.

0011
₺37,52 + KDV
₺57,72 + KDV
%35 İndirim
%35İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 41 >
Çerez Kullanımı