İçecek Ekipmanları Nedir?

Hayatımızın her alanında karşımıza çıkan içecekler, yaşamımızda önemli bir yer tutar. Cafe, restoran, okul, kantin, lokanta vb kurumlar içecek satışı yapmaktadır. Bu içecekler soğuk ya da sıcak olarak servis edilmektedir. İçecekleri hazırlarken kullanılan makineler ve servis edilirken kullanılan malzemelere içecek ekipmanları denmektedir. İçecek ekipmanları sıcak ve soğuk içecek satışı yapan kurumlar için önemli bir yer tutar.

Soğuk İçecek Makineleri Modelleri

İşletmelerinizin özellikle yaz aylarında satışını gerçekleştirdiği limonata, meyve suyu, ayran gibi soğuk içecekleri muhafaza ettiği ve bu içecekleri yağtığı soğuk içecek makinesi modelleri bulunmaktadır. Bu makineler ile soğuk içecekleri bozulmadan taze ve soğuk bir şekilde müşterilerinize sunabilirsiniz.

Ayran Makinesi Modelleri

Ayran ülkemizde oldukça fazla tüketilen sağlıklı bir içecektir. Bu sebeple işletmelerin genel olarak satışa sunduğu bir soğuk içecektir. Ayran Makinesi bu işletmeler için olmazsa olmazdır. Ayran makinesi ile ayranı soğuk olarak muhafaza edebilirsiniz. mutfabrika.com olarak size özel imal ettiğimiz ayran makinelerinin yanında diğer markaların da ayran makineleri sitemizde mevcuttur.

Limonata Makinesi Modelleri

Limonata makinesi ile müşterilerinize soğuk ve enfes limonatalar sunabilirsiniz. Sitemizde bulunan limonata makineleri markalarından bazıları Remta, Samixir, Ugolini, Brass, Hosk gibi kaliteli markalardır. Eğer sizde limonata makinesi nerede satılır? ya da limonata makinesi fiyatları? Diye arıyorsanız, mutfabrika.com sizin için en doğru adres olacaktır.

Endüstriyel Çay Makinesi Modelleri

Çay, ülkemizde en çok tüketilen içeceklerin başında gelmektedir. Hal böyle olunca cafe, kantin, restoran gibi kurumlarda da müşteriler en çok çay siparişi vermektedirler. Elektrikli çay makineleri bu işletmelerin imdadına yetişir ve lezzetli çaylar demlemenize yardımcı olur. Çay semaveri oldukça kullanışlı olup bir çok farklı kapasite ve modele sahiptir. Örneğin 100 bardaklı 10 litre kapasiteli ya da 500 bardaklı 50 litre kapasiteli gibi her ihtiyaca göre kapasite ve modellerde çay makineleri mevcuttur. Siz de en uygun fiyatlı çay makinesini mutfabrika.com’dan güvenle satın alabilirsiniz.

Çay Kazanı Modelleri

Çay kazanları yoğun olan işletmeler için özel olarak tasarlanmıştır ve çayı sürekli taze tutmak için tek demlikli iki demlikli, üç demlikli kazan kapasitesi ve demlik sayısı arttırılarak ihtiyacınıza göre yükseliş gösterir. Pleyt bulunan modellerde Türk Kahvesi de yapılabilmektedir. Kumda kahve oc aklı çay kazanı modelleri de bulunmaktadır. Pleytsiz çay kazanları da mevcuttur. Remta, Silver, Meşale gibi bir çok büyük ve kaliteli markaları mutfabrika.com üzerinden sizlere ulaştırıyoruz. Sizde dilediğiniz özelliklerdeki çay kazananını güvenle sipariş verebilirsiniz.

Sıcak İçecek Makinesi Modelleri

Kış aylarının vazgeçilmezi sıcak içeceklerdir. Bunlardan bazıları sıcak çikolata ve sahleptir. Bu içeceklerin hazırlanması için sıcak çikolata ve sahlep makinelerine ihtiyaç duyulmaktadır. Sistemizde bulunan makinler kendinden karıştırıcılı olduğundan dibi tutmaz ve kıvamını korumasına yardımcı olur. Sıcak çikolata ve salep makinası Remta, Samixir, Ugolini, Hosk, Bras, SPM gibi markaların modelleri en uygun fiyatları ile mutfabrika.com’ da sizleri bekliyor.

0006
₺50,00 + KDV
₺100,00 + KDV
%50 İndirim
%50İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
0006
₺36,00 + KDV
₺72,00 + KDV
%50 İndirim
%50İndirim
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 24 >
Çerez Kullanımı