Açık Büfe Ekipmanları Nedir?

Hazırladığınız yiyecekleri servis süresince taze ve sıcak tutmaya yarayan ekipmanlara, açık büfe ekipmanları denir. Açık büfe servisi şık ve kaliteli bir sunum gerektirmektedir. Böyle olunca yiyecekleriniz vazgeçilmez bir hal alır. Sizde mükemmel sunum yapmak için açık büfe sunum ekipmanları nedir? Ya da açık büfe ekipmanları nerede satılır? Diye araştırıyorsanız mutfabrika.com size doğru adres olacaktır.

Açık Büfe Sıcak Servis Ünitesi Modelleri

Restaurant, cafe,otel gibi bir çok açık büfe hizmeti veren firmalar için sıcak servis edilmesi gereken poğaça, börek gibi hamur işi çeşitleri sucuk, sosis benzeri yiyeceklerin sıcak tutulması önemlidir. Reşo Chafing Dish modelleri kapasite olarak farklı, reşo ısıtıcılı yakıt ve elektrikli seçenekleriyle sizlere sunulmaktadır. Öztiryakiler, Biradlı, WMF vb. markalı Chafing Dish’ler hem uyhun fiyat hem de kaliteleriyle en önemli yardımcınız olmaya adaydır.

Mekan aksesuarları ise modern tasarımları ile mekanınıza lüks bir görünüm katacak. Kullanım alanları genellikle büfe, catering, barlar, restoranlar, kafeler, süpermarketler için çözümler sunmaktadır.

Açık Büfe Kahvaltı Sunum Modelleri

Açık büfe kahvaltı hizmeti veren işletmelerin günün en önemli öğünü olan sabah kahvaltısı sunumlarında kullanabileceği, peynir, zeytin, unlu mamül tabakları ve bu yiyecekleri servis ederken uygun kepçe ve maşa modelleri bal, reçel, sos gibi akıcı yiyecekler için reçellik ve sos kaseleri, sabahları vazgeçilmez olan cornflakes için farklı kapasiteli corn flakes aletler, modern meyvelik çeşitlerinden ekmek sepetlerine kadar. Çay kahve için çay makinesi modellerine kadar firmanıza gereken tüm ekipmanları sitemizde avantajlı fiyatları ile bulabilirsiniz.

Açık Büfe Stand Çeşitleri

Düzenli olmak her zaman öemlidir. Ama Açık büfelerde düzen daha çok önemlidir. Bu düzeni sağlamak için sunmuş olduğumuz açık büfe ekipmanları ile düzeni sağlayabilir ve de çatal kaşık bıçak stand modelleriyle hem çatal kaşık bıçak gibi araçların düzenini hem de hijyeni sağlayabilirsiniz.

Pasta, kek, salatalar için büyük teşhir tabakları, sosluk ve reçellik modelleri sunumlarınıza zenginlik katmaktadır. Sadece açık büfeler için değil evler içinde kullanıma uygun dekoratif telli ve akrilik meyvelik modellerini uygun fiyat seçenekleriyle sunmaktayız.

Açık Büfe Ekipman Fiyatları

İyi bir müşteri potansiyeli yakalayabilmek için her işletme güzel bir ikramı sunmaya çalışır. Kaliteli ikramlar sayesinde müşterilerinin sürekliliğini arttırmış olur. Ama menünüz ne kadar iyi olursa olsun ekipmanlarınız yetersiz ise bu müşteri kaybına sebep olur. mutfabrika.com’dan satın alacağınız açık büfe ekipmanları size uygun fiyat seçenekleriyle sunulmaktadır. Kaliteyle birlikte doğru ekipman tercihi işletmeye artı katar. Açık büfe ekipmanları kategorimizde bulabileceğiniz cornflakes servis aletleri, pasta standları, gözlü tabldot servis tabakları, dondurma külahlıkları ve birçok kategori ürünlerini Zicco, Biradlı, Öztiryakiler gibi güçlü markaların avantajlı fiyatları ile sergilemekteyiz. Müşteri Hizmetlerimiz dilediğiniz Açık Büfe Ekipmanını bulmanıza ve hakkında bilgi almanıza yardımcı olmak için sizleri bekliyor olacaktır.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 14 >
Çerez Kullanımı